İYİ BİR KURGU KALİTELİ BİR EKİP GEREKTİRİR

Başarı kolay elde edilemeyen bir seviyedir. Başarılı olmak adına doğru hamlelerle ilerlemeniz gerekirken tüketicinizi doğru seçmeniz ve onu en doğru şekilde etkilemeniz gerekir. İnsanoğlunun en zayıf noktası olan gözlerini bir saniye bile ayıramayacağı düzeyde çekici bir reklam filmi, tüketicinizi etkilemek için kullanabileceğiniz en etkili silah olacaktır.

 • Anafikir
  Problemi ve sunduğunuz çözümü en kolay anlatabileceğimiz, etkili bir fikir araştırılır. Bulunan fikirler arasından seçim yapılır.
 • Senaryo
  Filmin temelini oluşturacak senaryo çalışmasına başlanır. Filmi en iyi anlatacak biçimde defalarca test edilir ve revizyon yapılır.
 • Tarz
  Hedeflenen kitleye ve ürüne uygun olacak bir görsel tarz belirlenir. Karakterlerin dizaynı, renkler, mekân tasarımları bu aşamada ortaya çıkar.
 • Storyboard
  Senaryoda yazılan hikâye ve mesajları sahne sahne resimleyerek bir film şeridi gibi gözünüzde canlandırmanızı sağlar. Storyboard kareleri ile hazırlanan hareketli maket video ile filminizin toplam süresi ve ritmi hakkında önceden fikir sahibi olursunuz.
 • Animasyon
  Artık iyice şekillenen film bütün sahneleri önceden planlandığı gibi hareketlendirilir. Karakterler ve diğer bütün objeler canlandırılır. Kamera hareketleri ve efektler eklenir. Görsel detaylar eklenerek film hareketlendirmesi tamamlanır.
 • Ses ve Müzik
  Filme uygun en iyi müzik stoklar arasından araştırılır, seçilen müzikler filmle test edilerek en uygunu seçilir. Ayrıca profesyonel dublaj sanatçısı sesini filmin üzerine kaydeder. Ses efektleri de eklenerek film tamamlanır.

PROFESYONEL EKİPMANLAR İLE 360º SANAL TUR