Yıldız özellikleri, sezgisel bir kullanıcı arayüzü, güçlü API’ler ve son derece işlevsel arka uç yetenekleri ile entegre White Label kripto para birimi değişim yazılımı ile kripto yatırımcılarının ve tüccarlarının küresel pazar ihtiyaçlarından yararlanın. Çevik güvenlik araçlarıyla oluşturulmuş White Label kripto para birimi değişim yazılımı, kripto para birimleri, güvenlik belirteçleri ve dijital varlıkların küresel ticareti için dağıtmaya hazır bir çözümdür.

WHİTE LABEL KRİPTO BORSASI

White Label kripto para birimi değişim yazılımı, kullanıcı tanımlı özellikler, kullanıcı dostu UI, logo, ad gibi müşterinin kendi kimliğini dahil etmek için özelleştirilebilir ön uç oluşturma ile birlikte özel bir çerçeve üzerinden bitcoin, altcoin, token ticareti yapmak için tasarlanmış bir exchange platformudur. White Label kripto borsası, borsa operatörleri, aracılık hizmetleri, OTC masaları, likidite sağlayıcıları, otomatik piyasa yapıcılar ve güvenlik simgesi teklif sağlayıcıları ile en iyi kullanımı bulur.

DiskMeta, daha hızlı ticaret, gerçek zamanlı güncellemeler, iki faktörlü kimlik doğrulama gibi çarpıcı özelliklere sahip White Label kripto para birimi değişim yazılımı komut dosyası sunar ve bu, minimum maliyetle son derece güvenli, güvenilir ve sağlam bir kripto değişim platformu başlatmanıza yardımcı olur. Size büyük başarı sağlayan White Label kripto para birimi değişim yazılımı ile kripto pazarındaki yolculuğunuza başlayın.

White Label kripto değişim yazılımı, türev, marj, P2P, gösterge tablosu bakımı, sipariş oluşturma ve para birimlerinin mevcut kripto izlemesi gibi çoklu ticaret seçenekleriyle birlikte kripto ve token değişimi sağlamak için tasarlanmış hazır bir değişim yazılımıdır. White Label kripto değişim yazılımı, kullanıcı dostu UI/UX tasarımları, eşleştirme motoru oluşturma, sipariş yönetim sistemleri, likidite tedarik araçları ile birlikte sahteciliğe karşı korumalı güvenlik uygulamalarına katkıda bulunur.

DiskMeta, kullanılabilirliği artırmanın yanı sıra mevcut ve gelecek kriptonun kullanım durumunu da hesaba katacak çok sayıda özelliği entegre etmek için White Label kripto değişim yazılımını sunuyor. Kriptolar, mevcut borsanın değişen ihtiyaçlarına ilişkin modlarda exchange için kullanılabilir hale getirilir.

KRİPTO DEĞİŞİM YAZILIMININ ÖZELLİKLERİ

Entegre Cüzdan: Entegre cüzdan provizyonu, işlem yapmak için platformu etkin bir şekilde kullanan katılımcılara modları kolaylaştırır.

Likidite Entegrasyonu: Likidite entegrasyonu, platformumuz tarafından adil olarak sunulan kripto projelerinin uçtan uca kullanımını ve faydasını destekleyen kilit faktördür.

Otomatik KYC/AML: KYC ve AML, herhangi bir kripto ürününün geliştirilmesine eşlik eden zorunlu süreçlerdir. Ürünümüzün bu özellikleri desteklediği bilinmektedir.

Ödeme Sağlayıcı: White Label kripto borsası, bir borsayı sıralama ihtiyacını ortadan kaldırarak, kendi içinde kolayca entegre edilmiş herhangi bir sayıda ödeme ağ geçidine sahip olabilir.

Çoklu Para Desteği: White Label kripto borsası, ticarette yer almak isteyen izleyicileri çekmek için birden fazla ağdan kripto ile uyumluluk sunar.

Özelleştirilebilir UI/UX: Herhangi bir kripto para birimi platformunun ölçeklenebilirliği, kullanıcı dostu arayüzümüz aracılığıyla desteklenen kullanıcı tercihlerine uyum sağlama yeteneği ile tanımlanır.

Token Ekleme Aracı: Mevcut borsada bol miktarda kripto var, bunları ayrı ayrı entegre etmek karmaşık olacak, listeleme aracı bunu basitleştiriyor.

Stake Modülü: White Label kripto borsası, kullanıcılara kripto tutma konusunda çok sayıda getiri ile yardımcı olan bir Staking modülü ile geliyor.