NFT Pazaryeri, kullanıcıların platformda listelenen NFT’leri kripto cüzdanları veya kredi/banka kartları aracılığıyla basabileceği/oluşturabileceği, satabileceği, satın alabileceği ve takas edebileceği bir platformdur. Sanatçılar, dijital içerik oluşturucular ve müzisyenler için çalışmalarını NFT’ler olarak sergileme fırsatı sunar.  NFT Pazaryeri, işlemlerin temel birimleri olarak belirli fungible olmayan tokenleri işleyerek dijital varlıkların tasarlanmasına, satın alınmasına, teklif edilmesine ve satılmasına katkıda bulunan belirli ancak özel bölgelerdir. Takas edilemez tokenler, her biri kendi değerini taşıyan benzersiz bir koleksiyon ve varlık grubudur ve kopyalanmayı veya mutasyona uğratılmayı teklif edemez ve bunu yaparken amaçlanan varlık değerini kaybeder.

NFT Pazaryeri, dijital varlıkların takası için operasyonel alanlar sunmaya ve nadir koleksiyonlarını ve dijitallerini sergilemek için çalışma alanı arayan belirli izleyicilere katkıda bulunmak için Windows, Android ve iOS’un çeşitli platformlarıyla uyumlu hale getirmeye verimli bir şekilde katkıda bulunur.

NFT Komut Dosyası

NFT Pazaryeri, müzik, sanat, oyun özellikleri, fotoğrafçılık, metaverse, spor vb. gibi dijital koleksiyonların kolay satın alınmasına, satılmasına ve listelenmesine yardımcı olan blok zinciri teknolojisiyle oluşturulmuş bir White Label NFT pazaryeri platformudur.

DiskMeta, pazaryeri platformunun özelleştirilmesine izin veren ve NFT pazaryerini birkaç iş haftasında başlatmanızı sağlayan, pazara hazır NFT Pazaryeri komut dosyası sunar. NFT web sitesi komut dosyası, kendi NFT pazaryerinizi başlatabileceğiniz DiskMeta tarafından desteklenen, önde gelen bir beyaz etiket çözümüdür.

NFT Klon Komut Dosyası

Rarible, OpenSea vb. gibi kendi NFT pazaryerlerinizi geliştirmenize ve başlatmanıza yardımcı olan güçlü ve zengin özelliklere sahip bir NFT pazaryeri platformlarıdır. Çok sayıda test edilmiş NFT Pazaryeri yazılımlarımız, size yardımcı olan kullanıcı dostu özellikler sunmamızı sağlar.

NFT Pazaryeri yazılımı, dijital içerik oluşturucular, sanatçılar ve kripto meraklıları için yaratıcılıklarını aynı anda büyük gelirler elde ederek sergilemeleri için tek duraklı bir çözümdür. DiskMeta, herkesin OpenSea, Rarible, NiftyGateway, Foundation, SuperRare, vb. gibi kendi NFT Pazaryeri web sitelerini oluşturmasına olanak tanıyan dağıtıma hazır şekilde hizmet eder.

NFT Komut Dosyası Nasıl Çalışır?

Alıcılar için:

Alıcılar, NFT Pazaryeri platformuna kaydolabilir ve istedikleri NFT’leri arayabilir. Seçtiklerinde, kripto cüzdanları veya kredi/banka kartları aracılığıyla NFT satın alabilirler.

Satıcılar için:

Satıcılar hesaplarını kaydettirdikten sonra aynı şekilde, NFT’lerini herkesin katılabileceği açık artırma veya web sitesinde listelendiğinde zaten sabitlenmiş olan fiyat yoluyla satabilirler.