DiskMeta, Solana, Binance Smart Chain (BSC), Ethereum, Tron, PolkaDot vb. dahil olmak üzere mevcut kripto trendlerinde bulunan çeşitli blok zincirlerinde White Label NFT Pazaryeri geliştirme hizmetleri sunan bir geliştirme şirketidir. White Label NFT Pazaryeri geliştirme, dijital koleksiyon ürünlerini sergilemek ve takas etmek için özel bir NFT Pazaryeri oluşturulmasına yol açan bir süreçtir.

White Label NFT Pazaryeri geliştirme hizmetleri, NFT destekli varlıkların uzun ömürlülüğünü ve genişletilmiş takasını hesaba katan birden fazla mevcut çerçevede kullanılabilir.

White Label NFT Pazaryeri yazılımı, NFT Collectibles’ın sorunsuz ticaretini kolaylaştıran özelleştirilebilir bir NFT Pazaryeri yazılımıdır. White Label NFT Pazaryeri yazılımımız, sanat, müzik, fotoğraf ve daha fazlası gibi çeşitli NFT’lerin etkin bir şekilde listelenmesine, satın alınmasına, satılmasına ve teklif verilmesine olanak tanır. Önde gelen White Label NFT Pazaryeri geliştirme şirketi olan DiskMeta, mevcut platformda yer alan karmaşıklıkları azaltmayı amaçlayan basitleştirilmiş bir çözüm seti ile NFT adaylarına kolayca hizmet eden birden fazla blok zinciri ağında White Label NFT Pazaryeri yazılım çözümü sunar.