Milyon dolarlık gelir getiren bu sektöre girmeyi arzu edenler için NFT Pazaryeri geliştirme hizmetlerimiz tam size göre. Sanat, müzik, oyunlar, emlak veya herhangi bir benzersiz dijital koleksiyon için benzersiz iş taleplerinizi karşılamanıza yardımcı olmak için alana özel NFT yazılım çözümleri geliştiriyoruz.

DİSKMETA NFT PAZARYERİ GELİŞTİRME

DiskMeta, dijital koleksiyon ürünlerinin etkili bir şekilde satın alınmasını, satılmasını ve teklif edilmesini teşvik etmek için kendi NFT pazarınızı oluşturmak için birinci sınıf NFT Pazaryeri geliştirme hizmetleri sunan bir geliştirme şirketidir.

Oyunlar İçin NFT Pazaryeri

NFT, oyunun birincil kaynak olduğu birden fazla alanda kullanım bulur.  NFT’ler, gelişmiş şirket içi izleyiciler oluşturmak için nadir vaka envanterleri, karakterler, oyun kostümleri, oyun silahları ve seviyeleri içeren oyun içi aksesuarlar olarak kullanım bulur. Bu pazaryeri, oyun dünyasının belirli kullanıcılarına katkıda bulunur.

NFT Pazaryerleri, fikri mülkiyet hakkını teşvik etmenin yanı sıra platform kullanıcılarına telif hakkı olarak önemli bir gelir elde ederek, bireyin yaratıcılığının bir sonucu olarak ortaya çıkan çeşitli alanlardan dijitalleştirilmiş varlıkların listelenmesini teşvik eder. NFT Pazaryerleri, platformda kalan varlıkların türüne göre geliştirilebilir, varlıkları elde etmenin tek modunu ve bunlardan yararlanmanın çoklu modlarını içeren kullanılabilirlik modlarına göre gruplandırılabilir. Dijital varlıklardan yararlanmanın tekli modu, temel referans tokenı olarak ERC721 tokenı temel alır ve geliştirilen varlıkların tam benzersizliğini hesaba katar. ERC1155 tokenları, tek bir varlığın kopyalarını elde eden modları destekleyen niteliklere sahip dijital varlıkların oluşturulmasını hesaba katar. ERC721 ve ERC1155’in belirli tokenları üzerinde başarılı geliştirmeye ilişkin varlıklar, ait oldukları alanlara göre kategoriler halinde gruplandırılacaktır. Kategorize edilmiş varlıklar, temel fiyatlandırmayı belirler ve ticaret için sergilendikleri platformun yerel tokenlarından birine sabitlenerek para kazanma fırsatı sunulur.

NFT PAZARYERİ YAZILIMI

NFT Pazaryeri yazılımı; yatırımcıların, tüccarların NFT’leri alıp satabilecekleri, zengin özelliklere sahip, güvenli bir NFT Pazaryeri platformu başlatmasına yardımcı olan, tamamen geliştirilmiş, hazır bir NFT Pazaryeri çözümüdür. NFT’ler dijital sanat eserleri, koleksiyonlar, oyun içi öğeler, müzik, spor vb. olabilir. NFT Pazaryeri yazılımı, platformdaki alıcı ve satıcıların tüm işlemlerini kontrol etmenize yardımcı olan, yüksek işlevselliğe sahip, erişimi kolay bir yönetici panosu ile birlikte gelir. NFT Pazaryeri yazılımı, zincirler arası işlemler, mağaza önü, dijital cüzdan, ödeme ağ geçitleri ve çok daha fazlası gibi heyecan verici özelliklerle donatılmıştır. DiskMeta olarak; girişimcilerin, dijital içerik oluşturucuların NFT pazarına girmesine ve yeni gelir akışlarını ortaya çıkarmasına yardımcı olmak için uçtan uca NFT pazaryeri geliştirme çözümleri sağlıyoruz.

NFT Pazaryeri Geliştirme Çözümleri

NFT Pazaryeri geliştirme çözümlerimiz, benzersiz iş ihtiyaçlarınıza göre özelleştirilmiş ve hazırlanmış popüler mevcut pazar yerlerine benzer NFT pazaryerlerini başlatmanıza olanak sağlayacaktır. Çeşitli klon çözümlerimizi keşfedin ve NFT’lerin oluşturulmasını, satın alınmasını ve satılmasını kolaylaştırmak için yeni fırsatların kilidini açın.