Merkezi olmayan finans, en modern yaklaşımı ve ölçeklenebilir mimarisi ile daha fazla katılımcıyı platforma çekiyor, DeFi tokenları, katılımcılara üçüncü şahısların bankacılık hizmetlerini yürütme ihtiyacını ortadan kaldıran alternatif bir yaklaşım sunuyor. DeFi tokenları, insanların varlıklarını emsalleri arasında takas etmesine, blockchain’in gerçek potansiyelini fark etmesine, finansal varlıklara erişimi kolaylaştırmasına ve sigorta, oyun ve sentetik varlıkları içeren çok çeşitli kullanım durumları yaratmasına izin verebilir. Etkili varlık yönetimi için DeFi tokena ihtiyacınız varsa, DiskMeta, DeFi tokenınızı çerçevenizde geliştirmenize yardımcı olabilir.

KENDİ DEFİ SİMGENİZİ OLUŞTURUN

DeFi tokeninizi DiskMeta ile birlikte oluşturarak DeFi staking gibi optimize edilmiş hizmet kalitesinden yararlanmak için DeFi token geliştirme alanını kullanan merkezi olmayan finans sisteminden yararlanın. Kendi DeFi simgenizi geliştirmenin ilk adımı, operasyonel çerçeveyi belirlemektir, bunun DeFi simgesi tarafından sağlanan hizmet üzerinde belirgin bir etkisi olacaktır. Hizmetler ayrıca, işletim zinciri nedeniyle farklı temel işlevlere sahip olacaktır.

Gereksinimleri Tanımlama

DeFi tokenları, borç verme, alım satım, ödemeler, cüzdanlar, varlık yönetimi, analitikler ve topluluk tarafından işletilen platformları içeren çok boyutlu hizmet kalitesi için kullanılabilir. Yararlanıcının gereksinimini belirlemesi ve gereksinimlere göre bir DeFi token geliştirmeye başlaması gerekir.

Akıllı Sözleşme Kodu Oluşturma

Çekirdek alanınızın başarılı bir şekilde tanımlanması üzerine, bir operasyon dağıtım merkezi görevi gören akıllı sözleşmeyi yazmak esastır. Akıllı sözleşmeler, kullanıcının önerilen spesifikasyonlarına dayalı olarak belirli temel işlevleri sağlayan yazılım odaklı kaynak kodlarıdır.

Hesap ve Adres Oluşturma

Akıllı sözleşmelerin başarılı bir şekilde yazılmasında, temel işlem birimi olarak DeFi tokenleri kullanılarak varlık yönetimini gerçekleştirmek için hesap ve adres oluşturulur. Adres zorunludur ve kripto varlıklarını sorunsuz bir şekilde işlemek için gerekli olacaktır.

Token Kimliğini Güncelleme

Token kimliği, kullanılabilirliği için bir benzersizlik yaratır ve ayrıca geliştirilecek tokenın itibarını ve ölçeklenebilirliğini de destekler. Belirteç kimliği aşaması, ad, logo ve gereksinim ayarını içerir.

Token Listeleme

Token kimliği başarıyla güncellendiğinde, gelişmiş ticaret ve satışını kolaylaştırmak için token tanınmış borsalarda listelenmelidir. Belirteç listeleme, geliştirilen belirli belirteci kullanan katılımcı sayısını artırır.

Soğuk Cüzdan Dahil Etme

Bu şekilde geliştirilen DeFi token, aktif ağ bağlantısı olmadığında bile erişilecek varlıklara teşvik eden soğuk cüzdan modlarında çalışacak şekilde yapılmıştır.